Technologia

 

 

Doskonała jakość w dobrej cenie.
Trecker.pl - części zamienne

Posiadamy części do maszyn rolniczych takich firm jak: Bosch, Fendt, Claas, JCB, Renault, Zetor, Fiat, Ursus Ford i wiele innych jak i również ich odpowiednie zamienniki.

Części są w pełni sprawne i zapewniają płynną oraz wydajną pracę urządzeń. W trosce o pełne zadowolenie klientów stale poszerzamy naszą ofertę i wprowadzamy nowe części do ciągników. Staramy wprowadzać się rozwiązania, które pozwolą na większy komfort użytkowania. Właśnie dlatego oferujemy części Johnn Deere oraz Zetor, które są w pełni kompatybilne z ciągnikami nowszego bądź starszego typu. Udostępniamy także oryginalne części Ursus do wielu modeli maszyn. Nasze części są trwałe, mocne i mogą pracować latami bo wiemy jak maszyny rolnicze pracują w trudnych warunkach pod presją.


 
 

Kilka faktów o technologii

Trwałość

Części zamienne wykazują długą trwałość także w najtrudniejszych warunkach. Są zaprojektowane w taki sposób, że bez problemu wytrzymują warunkowane przez napęd drgania, uderzenia mechaniczne oraz skoki obciążenia.

Niezawodność

Tak dobre jak nowe. W Naszych częściach w każdym detalu zastosowano wysokiej jakości materiał, zapewniający najlepsze osiągi.

Jakość wykonania

Chodzi o to, aby Twój ciągnik pracował. Części zamienne Trecker.pl są optymalnie dostosowane do maszyn. Pracują niezawodnie także w najcięższych warunkach i wyróżniają się najwyższą trwałością.

Nasze cele

Nasze maszyny opracowujemy pod kątem tych wymagań – niezależnie od serii. Sprzedajemy urządzenia dopasowane do potrzeb każdego rolnika, dzięki którym użytkownik może wykonać naprawdę dobrą robotę.